Full moon - Blue

2. prosince 2017 v 2:50 | Kája |  Příchutě
VG/PG 80/20
Koncentrace 10%
kouřitelné bez uležení

Když jsem ve Žhavítku s Pavlem probírala, co má za novinky, pochlubil se Full Moonem. Z ohlasů na Facebooku jsem tušila, že tohle bude trefa do černého, ale že mi až tak zachutná, to bych byla neřekla. Výsledný liquid vypadá jako Iron, proto vždycky s nadsázkou tvrdím, že tahám okenu, ale i když ta modrá barva nevypadá lákavě, stačí pár potahů a je jasné, že tohle je láska. Celoživotní a možná ještě o stupíneček lepší, než můj dosavadní favorit Vampire ice.

Full moon Blue je ledová broskev s banánem. Na vůni trochu mate, protože na sebe nepráskne tu ledovost. Cítíte broskev a banán, příjemně sladký fruit mix. Až při tahání je tam ta příjemná ledovost, která mi k tomu hodně sedla i když první pocit byl Naaah, zase ledový, vždyť už má Vampíra... Jenže. Tady, jak je to ovoce dobře cítit a je snadněji identifikovatelné, mi to sedlo prostě ještě víc.

Mimo to, spousta lidí straší zadělanými spirálkami, vatou atd... Já míchám na 10% a ten problém zas takový nemám. I pod ni intenzivního vapování vypadá build stále ve formě, žádné karamelové škvarky, jako na fotkách z FB, takže podle mě je to i koncentrací. Těch 10% je pro mě naprosto vyhovujících a i mi to hezky vychází jedna lahvička na 100ml liqudu.

Takže tady ano, nedá se šlápnout vedle 10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama