Prosinec 2017

PJ - Apple studel

26. prosince 2017 v 19:59 | Kája |  Příchutě
VG/PG 80/20,
Koncentrace 10%
Odležení 3 dny za tepla

U téhle příchutě jsem šla téměř na jistotu. Každý ji vychvaloval a buchtovky mi prostě jedou. Ihned po namíchání to nebylo nic moc, po třech dnech o něco lepší, tak jsem ji hodila ještě prohřát na topení a pak už to byla vážně balada. Hodně příjemná příchuť, dá se skoro na furt. Hodně jablek, trochu míň těsta, ždibec koření, kombinace tak akorát. Tady rozhodně nelze nákupem udělat chybu.

Hodně dobré 8/10

Full moon - Blue

2. prosince 2017 v 2:50 | Kája |  Příchutě
VG/PG 80/20
Koncentrace 10%
kouřitelné bez uležení

Když jsem ve Žhavítku s Pavlem probírala, co má za novinky, pochlubil se Full Moonem. Z ohlasů na Facebooku jsem tušila, že tohle bude trefa do černého, ale že mi až tak zachutná, to bych byla neřekla. Výsledný liquid vypadá jako Iron, proto vždycky s nadsázkou tvrdím, že tahám okenu, ale i když ta modrá barva nevypadá lákavě, stačí pár potahů a je jasné, že tohle je láska. Celoživotní a možná ještě o stupíneček lepší, než můj dosavadní favorit Vampire ice.

Full moon Blue je ledová broskev s banánem. Na vůni trochu mate, protože na sebe nepráskne tu ledovost. Cítíte broskev a banán, příjemně sladký fruit mix. Až při tahání je tam ta příjemná ledovost, která mi k tomu hodně sedla i když první pocit byl Naaah, zase ledový, vždyť už má Vampíra... Jenže. Tady, jak je to ovoce dobře cítit a je snadněji identifikovatelné, mi to sedlo prostě ještě víc.

Mimo to, spousta lidí straší zadělanými spirálkami, vatou atd... Já míchám na 10% a ten problém zas takový nemám. I pod ni intenzivního vapování vypadá build stále ve formě, žádné karamelové škvarky, jako na fotkách z FB, takže podle mě je to i koncentrací. Těch 10% je pro mě naprosto vyhovujících a i mi to hezky vychází jedna lahvička na 100ml liqudu.

Takže tady ano, nedá se šlápnout vedle 10/10

Seven - Borůvka

2. prosince 2017 v 2:39 | Kája |  Liquidy
Poslední z trojice testovaných čínských liquidů a já už asi ani nevím, co bych k tomu napsala. Je to prostě stejný propadák s pěknou vůní ale s chutí, která se vůbec nepodobá deklarovanému. Je to takové chemické ovoce. Neurčité chemické ovoce a žádná chuťovka. Stejně jako oba předchozí Seveny to skončilo vylitím tanku a výplachem ústní vodou, abych to něčím přerazila a ne že by Listerine bylo nějaký labůžo. Stejně lepší, než tohle. Stokrát. Navíc ten divný suchý a kovový pocit v hubě, který jsem cítila i u předchozích vzorků. Složení liquidu je víceméně neznámé a tady bych tomu věřila i tu vodu do ostřikovačů, kterou nás vapery hodně často straší odpůrci.

Prostě z Číny si koupím různý blbosti, ale tohle ne, milý příteli, tohle by nešlo. Vypadá to lákavě, cena je milá, ale ve výsledku, kdy ochutnáte a vyhodíte, je sebenižší cena vysoká.

Prostě ne a ne a ne. Podtrženo a sečteno 1/10