Listopad 2017

Seven - Mango

15. listopadu 2017 v 1:49 | Kája |  Liquidy
Druhý z trojice testovaných čínských liquidů dopadl o něco lépe. Oproti Melounovému, totiž mangový aspoň připomíná mango. Žádný odvaz to není, ale kdyby nebylo co, tak po tom možná i sáhnu. I když spíš ne, protože i tenhle liquid dělá podivný nepříjemný pocit v puse, takže důvěru v použité suroviny fakt nemám.

mhm...ne 3/10

Seven Watermelon

15. listopadu 2017 v 1:36 | Kája |  Liquidy
O bože, to jsem si dala. Zlákala mě lahvička a pocit, že se má zkusit všechno. Ovčem tahle hotovka z Číny je pro mě opravdu obřím zklamáním. Ano, varováním může být cena (necelé 3 USD za 30ml) Vůně samotného liquidu není zlá, ale chuť nekulhá, ta už se totiž ani neplazí.

Něco z melounu tam je, ale má to takový neurčitý až hnilobný ocásek, což teda nestrávím. Pocit v hubě je takový divný suchý, čert ví, z čeho to je míchaný. Ale fajn, projela jsem v životě víc, jak pár babek.

Nebrat, fakt ne 1/10

Dinner Lady - Lemon tart

15. listopadu 2017 v 1:18 | Kája |  Liquidy
Citronový dortík. Asi nejlepší citronový dortík, kterej jsem měla. Není to laciná záležitost, jedna lahvička stojí tolik, co u jiných celá lahvička příchutě. ALE! Tohle je liquid za odměnu. Když se mi vážně něco povede, jdu a pořídím si ho a pak na svým vlastním obláčku štěstí vapuju.

Má to všechno, má to skvělý těsto, má to citronovou příchuť a od obojího prostě tak akorát. NA tohle vážně nenajdu nic jinýho, než hromadu superlativů.

Odměna na 10/10, tohle těžko něco přebije