Proč jsem začala vapovat a psát o tom

22. října 2017 v 19:25 | Kája |  blog
V létě jsem měla skoro 110 kilo. Ačkoli jsem se nějakou dobu motala kolem 103, nějak to zabalily moje nervy a já začala jíst sladké ve velkém. Takovým způsobem, že jsem v jedné večerce koupila pytlík bonbonů a než jsem došla k druhé, byl ve mně a já razila pro další. Prostě jsem potřebovala mít pořád přísun nějakých dobrých chutí. Až jsem se vypapala na váhu, která se mi dost nelíbila.

Někdy v té době mi psal synovec, že začal vapovat. Já o tom tak nějak uvažovala taky. Sem tam jsem si dala doutník, po večerech dýmečku a je pravda, že mě to uklidňovalo, ale ta chuť nebyla prostě to pravé ořechové. Vapování pro mě bylo způsobem, jak skloubit přísun nikotinu a dobré chuti. Tak jsem to zkusila

Koupila jsem si první zařízení, chtěla jsem něco skladného a snadného na ovládání. Protože jsem četla dobré recenze na SMOK, vzala jsem smok Brit one mini. Měsíc a něco jsme to spolu táhli, byli jsme na spolu u moře a i přes to, že mi nesedl a pustila jsem ho k vodě, věděla jsem, že vapování je to, co mě odtáhne od bonbonů.

Druhá volba byla Stick V8 opět od SMOK. Tam už jsem přišla na to, že je pro mě tahání do plic a dobrá chuť. Tu ale V8 prostě nemohla nabídnout. Big baby je kapesní továrna na mraky, ale tím to tak končí. Chuť šla někam bokem, což je u téhle supertyčky docela škoda. Naštěstí jsem se začala vzdělávat ohledně regulovatelných modů a motání spirálek a všeho, co k tomu patří. Když se mi pak naskytla příležitost koupit vše při jednom - jeden z nejlepších atomizérů na chuť a k tomu mód, který jsem si zamilovala pro vzhled, sadu na motání, kvalitní vatu… nezaváhala jsem ani na chvilku.

Je to jako závislost, ani ne na nikotinu, protože toho si dopřávám málo, míchám si na 2-3mg, ale spíš ta touha po lepší a lepší technice a honba za chutí. Proto už jsem vyzkoušela spoustu příchutí a počítám s tím, že jich ještě mnoho vyzkouším, protože mám ráda novinky. A jelikož jsem vždycky sama hledala cizí názory na to či tamto, vznikla tahle stránka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama